fbpx
Webrazzi Summit 2019’da, Startup Lounge’da yer alan girişimlerle konuştuk
Webrazzi Summit 2019’da, Startup Lounge’da yer alan girişimlerle konuştuk

Webrazzi Summit 2019 konferansımızın en dikkat çeken salonlarından biri ise her sene olduğu gibi yine Startup Lounge oldu.

Türkiye’nin en önemli internet konferansı Webrazzi Summit 2019, yoğun bir katılımla 23 Ekim 2019’da gerçekleşti. Sosyal inovasyondan yapay zekaya, eğitim dünyasının geleceğinden yatırım ekosistemine, dijital video yayıncılığından geçmişten günümüze ulaşım endüstrisine, e-ihracattan teknokentlere ve kuluçka merkezlerine birçok konuyu önemli konuklarıyla ele aldığımız konferansımızın en dikkat çeken salonlarından biri ise her sene olduğu gibi yine Startup Lounge oldu.

Girişimlerine hız kazandırmak isteyen genç girişimcilerin yer aldığı Startup Lounge’da bu sene şu isimler yer aldı:

Startup Lounge’da yer alan girişimlerin neler yaptığına dair detayları aşağıdaki videomuzda bulabilirsiniz. İyi seyirler!

 

Subscribe!

GET EXPERT ARTICLES ON TIM IN YOUR INBOX

Via press the send button, you are approving the processing personal data that you filled in the above field per under the "TIM NEWSLETTER SUBSCRIPTION CLARIFICATION TEXT ON PERSONAL DATA PROCESSING" and the receiving messages regarding our briefs, promotions and campaigns via electronic media.

up

Career Opportunities