fbpx
Türkiye’nin en inovatif 50 şirketi
Türkiye’nin en inovatif 50 şirketi

Fast Company dergisi tarafından ABD’de gerçekleştirilen Most Innovative Companies araştırması, Türkiye’de büyük bir ilgiyle başladı. Şimdiye kadar yeni bir araştırmaya yapılan en yüksek düzeyli başvuru alan “En İnovatif Şirketler” çalışması, Digital 100 Platformu’nda yer alan liderlerin jüri üyesi olarak değerlendirmeleriyle tamamlandı. Şirketlerin başvuruları, kurum değil, başvuru yaptıkları “İnovatif Ürün”, “Hizmet”, “Girişim” ve “Model” bazında değerlendirildi.

AKILLI ELDİVEN

Akıllı Eldiven, insan hareketlerini analiz edebilen bir yeteneğe sahip. Bu özellikleriyle süreçleri hızlandırıyor ve iş kalitesini yükseltiyor. Ayrıca her endüstride çözüm üretebilme kapasitesine de sahip. Şirket yöneticileri, daha iyi anlaşılması için perakendeden şu örneği paylaşıyor: “Büyük bir perakende şirketinin deposunda geleneksel el terminalleri ve ‘akıllı eldiven’ ile iki ayrı uygulama yaptık. Aynı süreçleri izlediğimizde akıllı eldivenin yüzde 42-50 arasında zamandan tasarruf sağladığını gördük.” Aynı şekilde bir otomotiv parça üreticisinde uygulandığında ise akıllı eldiven ile görüntü işleme operasyonu, hat sonunda kullanılan 10 bin Euro değerindeki fotoğraf çekme cihazlarının tamamen hattan kaldırılmasını sağladı. Böylece artık operasyon tek bir eldiven ile yürütülmeye başlandı.

Subscribe!

GET EXPERT ARTICLES ON TIM IN YOUR INBOX

Via press the send button, you are approving the processing personal data that you filled in the above field per under the "TIM NEWSLETTER SUBSCRIPTION CLARIFICATION TEXT ON PERSONAL DATA PROCESSING" and the receiving messages regarding our briefs, promotions and campaigns via electronic media.

up

Career Opportunities