fbpx
İSO KOZA Girişim Hızlandırma Programı’na seçilen 31 nesnelerin interneti girişim
İSO KOZA Girişim Hızlandırma Programı’na seçilen 31 nesnelerin interneti girişim

İSO KOZA Girişim Hızlandırma Programı’na katılmaya hak kazanan Nesnelerin İnterneti KOZA girişimlerini aşağıda bulabilirsiniz.

İstanbul Sanayi Odası’nın girişimcilik alanında yürüttüğü çalışmaların bir sonucu olarak karşımıza çıkan İSO KOZA Girişim Hızlandırma Programı, İstanbul girişimcilik ekosistemini uluslararası bir merkez haline getirmeyi hedefliyor.

Seçilen girişimleri çok çeşitli konularda eğitim, mentörlük ve danışmanlıklarla destekleyen ve onlara sanayi iş birliği imkanı sunan KOZA Girişim Hızlandırma Programı, sırasıyla Nesnelerin İnterneti, Sağlık TeknolojileriEnerji ve Savunma Sanayii alanlarında girişimleri bünyesine katmayı hedefliyor.

 

Nesnelerin İnterneti alanında KOZA programına başvuran girişimler ön jüri değerlendirmesinden geçtikten sonra, Scale-up Mini MBA programı adı verilen eğitimi almaya hak kazandılar. İSO KOZA Girişim Hızlandırma Programı’na katılmaya hak kazanan Nesnelerin İnterneti KOZA girişimlerini aşağıda bulabilirsiniz.

İSO KOZA Girişim Hızlandırma Programı’na seçilen 31 nesnelerin interneti girişimi

Thread-in Motion: Kumaşları akıllı hale getiren bir teknoloji geliştiren Thread-in Motion, örneğin cep telefonunuza gelen mesajları ceketinizin-montunuzun kolundan görebilmenizi, kolunuza aynı bir dokunmatik gibi harf ya da ikon çizerek hava durumu veya güncel haber bilgilerini takip edebilmenizi sağlıyor.

Subscribe!

GET EXPERT ARTICLES ON TIM IN YOUR INBOX

Via press the send button, you are approving the processing personal data that you filled in the above field per under the "TIM NEWSLETTER SUBSCRIPTION CLARIFICATION TEXT ON PERSONAL DATA PROCESSING" and the receiving messages regarding our briefs, promotions and campaigns via electronic media.

up

Career Opportunities